Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

  • W - ootel / pending
  • OK - kinnitatud / confirmed
  • C - tühistatud / canceled

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Pille Vennikas EST Ladvaõunakesed OK
2 Heleen Ladva EST Ladvaõunakesed OK
3 Tarmo Ladva EST Ladvaõunakesed OK
4 Mimi Ladva EST Ladvaõunakesed OK
5 Leonard Ladva EST Ladvaõunakesed OK
6 Karmen Lepp EST eratreening.ee W
7 Liina Reinsaar EST Sitakad Racing OK
8 Indrek Viks EST Sitakad Racing OK
9 Mari Muldmaa EST Sitakad Racing OK
10 Indrek Ints EST Sitakad Racing OK
11 Aleksei Gornev EST Sitakad Racing OK
12 Raili Luig EST Sitakad Racing OK
13 Algirdas Medeikis LTU Begimo klubas OK
14 Ernestas Žentelis LTU Begimo klubas OK
15 Ernestas Vedeikis LTU Begimo klubas OK
16 Kristina Vaidelinskiene LTU Begimo klubas OK
17 Väino Erilaid EST Maradoonarid OK
18 Ulvi Lond EST Maradoonarid OK
19 Toomas Unt EST Keep Running OK
20 Rain Vellerind EST Tuldav Lohe OK
21 Reigo Peial EST Keep Running OK
22 Ragnar Virma EST Keep Running OK
23 Maali Pruul EST Keep Running OK
24 Leili Teeväli EST Maradoonarid OK
25 Leanid Anatska BLR Team Garmin Eesti W
26 Mare Padu EST Maradoonarid OK
27 Tave Allik EST Team Garmin Eesti OK
28 Kaisa Putk EST Team Garmin Eesti OK
29 Aveli Vellerind EST Tuldav Lohe OK
30 Kaspars Adijāns LVA Team Garmin Eesti OK
31 Atis Bērziņš LVA Team Garmin Eesti OK
32 Pēteris Cābulis LVA Team Garmin Eesti OK
33 Anita Jansone LVA Team Garmin Eesti OK
34 Aivis Vaļulis LVA Team Garmin Eesti OK
35 Tatiana Sviridova RUS Team Garmin Eesti OK
36 Antra Freiberga LVA Team Garmin Eesti OK
37 Jānis Andersons LVA Team Garmin Eesti OK
38 Valdis Ņilovs LVA Team Garmin Eesti OK
39 Gints Lejasmeiers LVA Team Garmin Eesti OK
40 Reinis Tops LVA Team Garmin Eesti OK
41 Sandra Bruņeniece LVA Team Garmin Eesti OK
42 Rolands Štrehers LVA Team Garmin Eesti OK
43 Iveta Leja LVA Team Garmin Eesti OK
44 Edgars Porciks LVA Team Garmin Eesti OK
45 Aija Spridzāne LVA Team Garmin Eesti OK
46 Mārtiņš Sirmais LVA Team Garmin Eesti OK
47 Andulis Šmidlers LVA Team Garmin Eesti OK
48 Imants Kaldre LVA Team Garmin Eesti OK
49 Indrek Lippa EST Maradoonarid OK
50 Lauri Pihlak EST Team Garmin Eesti OK
Tiimi tüüp: sega
Tiim: Ladvaõunakesed
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Ladvaõunakesed Pille Vennikas
Ladvaõunakesed Heleen Ladva
Ladvaõunakesed Tarmo Ladva
Ladvaõunakesed Mimi Ladva
Ladvaõunakesed Leonard Ladva
Tiim: eratreening.ee
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
eratreening.ee Karmen Lepp
Tiim: Sitakad Racing
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Sitakad Racing Liina Reinsaar
Sitakad Racing Indrek Viks
Sitakad Racing Mari Muldmaa
Sitakad Racing Indrek Ints
Sitakad Racing Aleksei Gornev
Sitakad Racing Raili Luig
Tiim: Begimo klubas
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Begimo klubas Algirdas Medeikis
Begimo klubas Ernestas Žentelis
Begimo klubas Ernestas Vedeikis
Begimo klubas Kristina Vaidelinskiene
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Väino Erilaid
Maradoonarid Ulvi Lond
Maradoonarid Leili Teeväli
Maradoonarid Mare Padu
Maradoonarid Indrek Lippa
Tiim: Keep Running
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Keep Running Toomas Unt
Keep Running Reigo Peial
Keep Running Ragnar Virma
Keep Running Maali Pruul
Tiim: Tuldav Lohe
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tuldav Lohe Rain Vellerind
Tuldav Lohe Aveli Vellerind