Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

  • W - ootel / pending
  • OK - kinnitatud / confirmed
  • C - tühistatud / canceled

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Pille Vennikas EST Tuldav Lohe OK
2 Merje Meerits EST Team Garmin Eesti W
3 Mart Maasikrand EST Tuldav Lohe OK
4 Marika Roopärg EST TippTäpp OK
5 Tarvo Siim EST Jussikese 7 Sõpra OK
6 Anu Raja EST Jussikese 7 Sõpra OK
7 Ulvi Lond EST Maradoonarid OK
8 Leili Teeväli EST Maradoonarid OK
9 Hannes Veide EST TippTäpp OK
10 Jana Roosimägi EST Team Garmin Eesti OK
11 Siim Tõnismäe EST Elujooks OK
12 Tarmo Kaldas EST Jussikese 7 Sõpra OK
13 Rain Vellerind EST Tuldav Lohe OK
14 Aveli Vellerind EST Tuldav Lohe W
15 Jaak Rohtsalu EST Team Garmin Eesti OK
16 Reigo Peial EST TippTäpp OK
17 Ain-Ivar Tupp EST TippTäpp OK
18 Ülar Aasa EST Keep Running OK
19 Ragnar Virma EST Keep Running OK
20 Klarika Kuusk EST TippTäpp OK
21 Heleen Ladva EST Tuldav Lohe OK
22 Kuldar Kongo EST Team Garmin Eesti OK
23 Väino Erilaid EST Team Garmin Eesti OK
24 Knut Hanga EST Kulgejad OK
25 Karol Hanga EST Kulgejad OK
26 Olav Mets EST Kuldnoka Street Boys OK
27 Mare Padu EST Keep Running OK
28 Gery Einberg EST Kuldnoka Street Boys OK
29 Joel Tints EST Team Garmin Eesti OK
30 Arthur Kuusk EST TippTäpp OK
31 Kristjan Puusild EST Elujooks OK
32 Agris Noviks LVA Team Garmin Eesti W
33 Aigars Beks LVA Team Garmin Eesti W
34 Aija Valtmane LVA Team Garmin Eesti W
35 Airisa Freimane LVA Team Garmin Eesti W
36 Aivis Vaļulis LVA Team Garmin Eesti W
37 Andris Sprūds LVA Team Garmin Eesti W
38 Andulis Šmidlers LVA Team Garmin Eesti W
39 Ģirts Bulāns LVA Team Garmin Eesti W
40 Guna Meistere LVA Team Garmin Eesti W
41 Inga Braunere-Beke LVA Team Garmin Eesti W
42 Jānis Andersons LVA Team Garmin Eesti W
43 Jānis Grāmatnieks LVA Team Garmin Eesti W
44 Jānis Kalniņš LVA Team Garmin Eesti W
45 Kaspars Adijāns LVA Team Garmin Eesti W
46 Laimonis Skadiņš LVA Team Garmin Eesti W
47 Lauma Čerņevska LVA Team Garmin Eesti W
48 Māris Sardiko LVA Team Garmin Eesti W
49 Marta Zumberga LVA Team Garmin Eesti W
50 Mārtiņš Puriņš LVA Team Garmin Eesti W
51 Miķelis Zumbergs LVA Team Garmin Eesti W
52 Miks Vilsons LVA Team Garmin Eesti W
53 Pēteris Cābulis LVA Team Garmin Eesti W
54 Solveiga Lapa LVA Team Garmin Eesti W
55 Vineta Pētersone LVA Team Garmin Eesti W
56 Vizbulīte Celmiņa LVA Team Garmin Eesti W
Tiimi tüüp: meeste
Tiim: Kulgejad
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Kulgejad Knut Hanga
Kulgejad Karol Hanga
Tiim: Kuldnoka Street Boys
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Kuldnoka Street Boys Olav Mets
Kuldnoka Street Boys Gery Einberg
Tiim: Elujooks
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Elujooks Kristjan Puusild
Tiimi tüüp: sega
Tiim: Tuldav Lohe
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tuldav Lohe Pille Vennikas
Tuldav Lohe Mart Maasikrand
Tuldav Lohe Rain Vellerind
Tuldav Lohe Aveli Vellerind
Tuldav Lohe Heleen Ladva
Tiim: TippTäpp
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
TippTäpp Marika Roopärg
TippTäpp Hannes Veide
TippTäpp Reigo Peial
TippTäpp Ain-Ivar Tupp
TippTäpp Klarika Kuusk
TippTäpp Arthur Kuusk
Tiim: Jussikese 7 Sõpra
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Jussikese 7 Sõpra Tarvo Siim
Jussikese 7 Sõpra Anu Raja
Jussikese 7 Sõpra Tarmo Kaldas
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Ulvi Lond
Maradoonarid Leili Teeväli
Tiim: Elujooks
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Elujooks Siim Tõnismäe
Tiim: Keep Running
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Keep Running Ülar Aasa
Keep Running Ragnar Virma
Keep Running Mare Padu