Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

LAULASMAA ULTRA 2016

  • W - ootel / pending
  • OK - kinnitatud / confirmed
  • C - tühistatud / canceled

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Martin Sokk EST Grenouilles courageuses du monde de la finance OK
2 Alvar Lumberg EST Grenouilles courageuses du monde de la finance OK
3 Mari-Liis Kanter EST Grenouilles courageuses du monde de la finance OK
4 Valdo Kanemägi EST Grenouilles courageuses du monde de la finance OK
5 Mare Maran EST Grenouilles courageuses du monde de la finance OK
6 Annika Raun EST Põhjasörk W
7 Maia Boltovsky EST Kosmosemuttide ja Liblikate Liit OK
8 Marika Koplimägi EST Kosmosemuttide ja Liblikate Liit OK
9 Pille Tell EST Põhjasörk W
10 Erik Jõgi EST Grenouilles courageuses du monde de la finance OK
11 Anu Raja EST Kosmosemuttide ja Liblikate Liit OK
12 Liina Kesamaa EST Homme jooksma ei lähe OK
13 Jaak Rohtsalu EST FK 400+ OK
14 Kristi Rohtsalu EST FK 400+ OK
15 Martin Rohtsalu EST FK 400+ OK
16 Aivar Luud EST Lapik Maa/ Jookseme ringiratast OK
17 Ülar Aasa EST Põhjasörk OK
18 Fred Sooläte EST ei OK
19 Tarmo Ladva EST Jah OK
20 Peeter Vennikas EST Jah OK
21 Krister Kalda EST Tiim Tuul OK
22 Kaido Vetevoog EST Tiim Tuul OK
23 Olle Rõuk EST Tiim Tuul OK
24 Tiina Tartes EST Maradoonarid OK
25 Vahur Vanker EST ei OK
26 Mart Einasto EST ei OK
27 Toomas Unt EST Lapik Maa/ Jookseme ringiratast OK
28 Reigo Peial EST Lapik Maa/ Jookseme ringiratast OK
29 Meelis Koskaru EST Alpitiim OK
30 Tave Allik EST ei OK
31 Ulvi Lond EST Maradoonarid OK
32 Andres Pae EST ei OK
33 Jaanus Järva EST ei OK
34 Katri Randmaa EST Tiim Tuul OK
35 Märten Mõttus EST Tiim Tuul OK
36 Leili Teeväli EST Maradoonarid OK
37 Priit Valk EST Lapik Maa/ Jookseme ringiratast OK
38 Kaido Kaarli EST Tuldav Lohe OK
39 Mārcis Bogdanovs LVA LATVIA OK
40 Jānis Bogdanovs LVA LATVIA OK
41 Dmitrijs Nicipors LVA LATVIA OK
42 Roman Errapart EST Alpitiim OK
43 Pēteris Cābulis LVA LATVIA OK
44 Kaspars Adijāns LVA LATVIA OK
45 Uldis Pormeisters LVA LATVIA OK
46 Hans Swahn FIN Espoo City Library OK
47 Raido Tisler EST Homme jooksma ei lähe OK
48 Hanna Liisa Teder EST Homme jooksma ei lähe OK
49 Ergo Meier EST Alpitiim OK
50 Raul Köster EST Alpitiim OK
51 Marika Roopärg EST Tiim Tuul OK
52 Rain Vellerind EST Jah OK
53 Kaido Lilloja EST ei OK
54 Laimonis Skadiņš LVA ei OK
55 Marek Ojasalu EST ei W
56 Ain-Ivar Tupp EST Espoo City Library OK
57 Harri Altroff EST ei OK
58 Priit Kallas EST ei W
59 Evi Vaino EST ei W
Tiimi tüüp: naiste
Tiim: Kosmosemuttide ja Liblikate Liit
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Kosmosemuttide ja Liblikate Liit Maia Boltovsky
Kosmosemuttide ja Liblikate Liit Marika Koplimägi
Kosmosemuttide ja Liblikate Liit Anu Raja
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Tiina Tartes
Tiimi tüüp: meeste
Tiim: Lapik Maa/ Jookseme ringiratast
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Lapik Maa/ Jookseme ringiratast Aivar Luud
Lapik Maa/ Jookseme ringiratast Toomas Unt
Lapik Maa/ Jookseme ringiratast Reigo Peial
Lapik Maa/ Jookseme ringiratast Priit Valk
Tiim: Alpitiim
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Alpitiim Meelis Koskaru
Alpitiim Roman Errapart
Alpitiim Ergo Meier
Alpitiim Raul Köster
Tiim: Espoo City Library
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Espoo City Library Hans Swahn
Espoo City Library Ain-Ivar Tupp
Tiimi tüüp: sega
Tiim: Grenouilles courageuses du monde de la finance
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Grenouilles courageuses du monde de la finance Martin Sokk
Grenouilles courageuses du monde de la finance Alvar Lumberg
Grenouilles courageuses du monde de la finance Mari-Liis Kanter
Grenouilles courageuses du monde de la finance Valdo Kanemägi
Grenouilles courageuses du monde de la finance Mare Maran
Grenouilles courageuses du monde de la finance Erik Jõgi
Tiim: Põhjasörk
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Põhjasörk Annika Raun
Põhjasörk Pille Tell
Põhjasörk Ülar Aasa
Tiim: Homme jooksma ei lähe
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Homme jooksma ei lähe Liina Kesamaa
Homme jooksma ei lähe Raido Tisler
Homme jooksma ei lähe Hanna Liisa Teder
Tiim: FK 400+
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
FK 400+ Jaak Rohtsalu
FK 400+ Kristi Rohtsalu
FK 400+ Martin Rohtsalu
Tiim: Tiim Tuul
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tiim Tuul Krister Kalda
Tiim Tuul Kaido Vetevoog
Tiim Tuul Olle Rõuk
Tiim Tuul Katri Randmaa
Tiim Tuul Märten Mõttus
Tiim Tuul Marika Roopärg
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Ulvi Lond
Maradoonarid Leili Teeväli
Tiim: Tuldav Lohe
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tuldav Lohe Kaido Kaarli
Tiim: LATVIA
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
LATVIA Mārcis Bogdanovs
LATVIA Jānis Bogdanovs
LATVIA Dmitrijs Nicipors
LATVIA Pēteris Cābulis
LATVIA Kaspars Adijāns
LATVIA Uldis Pormeisters