Uudised

Aasta algas uue Eesti naiste 12-tunni jooksu rekordiga - Liina Kesamaa jooksis 115,2 km!

31. detsembril kell 12 keskpäeval startis RMK Meremõisa telkimisalal jooksu- ja käimisüritus Viimase Öö Unistus. Liina Kesamaa püstitas uue suurepärase Eesti naiste 12-tunni jooksu rekordi- 115,2 kilomeetrit! Toomas Unt võitis jooksu 126,6 kilomeetriga.

Eesti keel

Tulge Keila-Joa rattasõidu teeninduspunkti Ironman Tallinn 2018 võistlejatele kaasa elama!

Laupäeval, 04.augusti varahommikul stardib Tallinnas rahvusvaheline ironmani- võistlus. Tänase seisuga on end registreerinud 1281 individuaalvõistlejat ja 57 võistkonda, kus iga liige teeb ühte ala (ujumine, ratas, jooks).

Eesti keel

Laulasmaa Ultra võitsid Toomas Unt ja Raili Rüütel

Nädalavahetusel toimunud kaheksanda Laulasmaa Ultra võitsid Toomas Unt ja Raili Rüütel. Ultrajooksja Toomas Unt võttis võidu kõigi aegade teise tulemusega, joostes 211,0 kilomeetrit raskel loodusrajal ajaga 23:33:02 (keskmine kiirus 6:41 minutit/ kilomeeter). Teise koha saavutas Priit Valk, kes läbis 211,0 kilomeetrit ajaga 26:49:48,4. Kolmandaks tuli Tarvo Siim, kes läbis maksimumdistantsi ajaga 28:37:31,8. 

Eesti keel

Laulasmaa Ultral startis üle poolesaja osaleja

Täna, laupäeval, 09. juunil 2018 anti Meremõisa RMK telkimisalal start Eesti pikimale jooksu- ja käimisüritusele Laulasmaa Ultra. Rajale asus ligi poolsada osalejat, kes tahavad oma vaimu ja keha raskel loodusrajal proovile panna. Üks ring on 21,1 km pikkune. Läbida saab kuni kümme ringi ehk 211,0 kilomeetrit. Valida võib 37 erineva distantsi vahel.  Ilm on jooksjasõbralik- tuuletu ning vahelduv pilvisus, sooja on 15 kraadi. Laulasmaa Ultra rada suletakse homme, pühapäeval, 10. juunil kl 18.00. Osalejaid toetab ligi kolmkümmend vabatahtlikku.

Eesti keel

Laulasmaa Ultra toimub eelmise aasta rajal, kuna Keila-Joa pargi remonttööd lükkuvad edasi

Hei! Keila/Joa pargi remondi- ja kaabeldustööd algavad järgmisel nädalal. Seoses sellega toimub Laulasmaa Ultra eelmise aasta rajal. See tähendab seda, et Keila-Joa pargi teeninduspunkt asub ripsilla juures kõrgel kaldal. Hea võimalus kõigil osalejatel eelmise aasta aegadega oma tulemust võrrelda ja nn mõõtu võtta:)

Eesti keel

Laulasmaa Ultra särk on sel aastal grenadiinpunane, medal kasepuust

Saime just kätte Laulasmaa Ultra särgid. Need on sel aastal grenadiinpunased.  Särgil on rinna peal Laulasmaa Ultra logo ja toimumise aeg- 09.-10.06.2018. Särgi seljal on loetelu põhiringide kilometraažiga: 1 ring- 21,1 km, 2 ringi 42,2 km.... 10 ringi 211,0 km.  Siia saad pärast jooksu tekstiilimarkeriga märkida oma distantsi, kui oled läbinud ka lohutusringe (3,0 km nn lohutusringi võib läbida kuni kolm tükki) ning su distants erineb põhiringide  omast. Samuti saad linnukesega märkida oma osalemise vabatahtlikuna.

Eesti keel

Laulasmaa Ultra rada muutub seoses Keila-Joa pargi remonttöödega!

Meie 09.-10.06.2018 toimuva Laulasmaa Ultra rada muutub seoses Keila-joa pargis toimuvate ulatuslike remont- ja kaabeldustöödega.

Raja muudatused:

1. Stardiala on Meremõisas. Rada kulgeb piki liinialust teed kuni esimese tõusu alguseni, pöörab sealt vasakule, ületab teede risti ja suundub mere poole kuni telkimiskohani. Liigub piki valget teed edasi Keila-joa poole ja tõuseb sealt mäkke. Siin saab uus rajajupike kokku vana raja osaga.

Eesti keel

Lehed